fotele

Fotele ergonomiczne – zadbaj o zdrowie!

Czujesz zmęczenie w pracy ? Uważasz że to przez obowiązki, choć czasami nie masz ich tak wiele ? Rozejrzyj się wokół swojego miejsca pracy. To co znajduje się jak najbliżej Ciebie decyduje o tym jak czujesz się w pracy i po pracy. Już wiesz o co mi chodzi ?

Tak, to fotel biurowy. Nie ergonomiczne fotele biurowe sprawiają że twoje samopoczucie w pracy spada o połowę, coraz gorzej wstajesz, odczuwasz coraz większe bóle pleców. Jeżeli tak jest,  to najwyższa pora zastanowić się nad sporą przemianą relatywnie niskim kosztem.

Ergonomia to słowo które kojarzy się z czymś poukładanym, z czymś bezkolizyjnym, jest perfekcyjnie ułożone i oczywiście kojarzy się ze zdrowiem.

Tak samo jak słowo ergonomia, nasze fotele są perfekcyjnie ułożone do twojej sylwetki, zapobiegając bólom oraz zmęczeniu kręgosłupa podczas intensywnej pracy.

Specjalnie zaprojektowane by podtrzymywać zdrowie twojego kręgosłupa i ogólne samopoczucie w pracy. Fotel ergonomiczny zmieni męczące dni w lekkie oraz szczęśliwe, bo za dobrym samopoczuciem ciągnie się inne podejście do codzienności. To Ty decydujesz czy chcesz być odprężony, czy też szorstki jak broda Toma Hanksa w “Cast Away”. Nasze fotele ergonomiczne utrzymują Cię w odpowiedniej pozycji przez cały dzień, przez co praktycznie nie obciążasz swoich pleców. Nie od dziś wiadomo, że praca biurowa jest w większości przypadków bardziej męcząca niż by się to wydawało. Teraz już wiesz dlaczego, i dlaczego warto to zmienić. Nasze ergonomiczne fotele biurowe sprawią że skończysz ziewać do monitora, odczuwać przedwczesną senność co prowadzi do picia większej ilości kawy, co z kolei prowadzi do ponownego pogorszenia stanu zdrowia. Wszystko to prowadzi do jednej konkluzji : Przyjdź, usiądź, sam się przekonasz.

Advertisements
Standard

One thought on “Fotele ergonomiczne – zadbaj o zdrowie!

  1. ergonomia w pracy jest bardzo ważna, nie tylko to jak siedzimy ale także to na czym siedzimy. Z ergonomią spotkałam się pierwsze raz na stronie http://strefaergonomii.pl/ i zaczęłam się zastanawiać, czy nie wprowadzić pewnych zmian swoim codziennym życiu takie jak odpowiednia pozycja no i dało to pozytywne efekty bo czuje się mniej zmęczona i mam większego powera do pracy 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s